Pasaules skolēnu čempionāts 2015

Pasaules skolēnu orientēšanās čempionātā Turcijā Ogres  komanda – Edgars Ustinovs, Valters Reneslācis, Jānis Valpuski,  Andris Sarksņa izcīnīja 7.vietu vecākajā grupā M1. Distances akmeņainā apvidū kalnos latviešiem sagādāja sāpīgus brīžus, jo neesam pieraduši skriet pa akmeņiem. Priekšrocības atkal bija Skandināvijas valstu jauniešiem – uzvarēja zviedri. Individuāli 9.v. Edgaram Ustinovam. Jaunākajā grupā M2 Latvijas komanda izcīnīja 2.vietu un kausu, komandā startēja ikšķilietis un Ogres sporta centra audzēknis Haralds Lūkins (individuāli 11.vieta). Jaunākajā grupā W2 Latvijas komandā startēja Elza Zacmane, bet vecākajā W1 Katrīna Celeste. Nākošais Pasaules skolēnu orientēšanās čempionāts Itālijā 2017.gadā.