Latvijas ziemas orientēšanās čempionāts, Smeceres sils

Latvijas Zelta komanda – ogrēnieši Andris un Raivo Kivlenieki, un Nauris Neimanis, izcīnīja zeltu Latvijas čempionātā Madonā orientēšanās uz slēpēm. Andris ir pat 3 kārtīgs čempions – sprintā, vidējā, stafetē. Raivo – sudrabs sprintā. Brāļi Kivlenieki nesen atgriezās no Norvēģijas Pasaules čempionāta un jau paspēja piedalīties 2. Baltijas Militārajās ziemas sporta spēlēs, kur Andris kopā ar Madaru Līdumu uzvarēja sprinta stafetē slēpošanā, bet Raivo pārī ar Laimu Klaužu 4.v. Individuāli 5km slēpojumā 3. un 4.v. Uzvarēja Lietuvas biatlonisti.

Latvijas čempionātā Ogres sporta centra audzēkņi pārliecinoši izrāvās vadībā un to palielināja līdz stafetes beigām par 8 min. apsteidzot gan lietuviešu komandu, gan 2.v. “Kāpa” OK, 3.v. Madonas BJSS/OK Arona.
Arī jaunieši mājās brauca ar medaļām- M18 grupā izcīnīta 2.v. – Andris Sarksņa, Edgars Ustinovs, Valters Reneslācis piekāpās Daugavpils gados vecākiem jauniešiem. M16 grupā Andris Sarksņa izcīnīja divas sudraba medaļas, 1.v. mājinieks Niks Pļaviņš.
Meitenes W16 grupā 3.v.- Ada Vītoliņa un ikšķilietes Katrīna Celeste, Dārta Cielava.
Pirmās sacensības ziemā piedzīvoja Audris Vītoliņš, Roberts Daugerts, Ronalds Aleksāns izcīnot sudraba medaļas stafetē M12 grupā. Viss vēl priekšā.
OK OGRE Senioriem W55 grupā sudrabs Dacei Cebulei, 2 bronzas medaļas Ivetai Holcmanei, stafetē zelts – Ilzei Tāsei un Dacei Cebulei.
Lai arī noķērām pēdējo sniegu, Madonā distances interesantas un čempionāts izdevies. Paldies un sveicam uzvarētājus!