Igaunija, Polvas meistarsacīkstes

Uz pēdējā sniega Varskas apkārtnē notika starptautiskas ziemas orientēšanās sacensības pirms pasaules junioru un Eiropas jauniešu čempionāta. Piedalījās labākie jaunieši, juniori no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Lasīt visu »
Raivo Kivlenieks uzvar ziemas orientēšanās sacensībās Igaunijā

Raivo Kivlenieks uzvar ziemas orientēšanās sacensībās Igaunijā - Estonian SKI-O TOUR 2014. Rakverē, Moudaku 3 distanču kopvērtējumā un vidējā distancē pārliecinoši stiprāks par igauņu labākajiem ziemas orientieristiem Randman un Klaasimae.

Lasīt visu »
OK Ogre biedru sapulce (Izmaiņas!)

OK Ogre biedru sapulce, ceturtdien, 23. janvārī pl. 18.00 - 19.30 Ogrē Skolas ielā 12.Ogrē Skolas ielā 21(Stadiona halle) Pārvēlēšanas valdei un plāni šogad.

Biedrība OK Ogre sapulces protokols Nr. 1./11.06.2012. Ogre

Biedrība OK Ogre sapulces protokols Nr. 1./11.06.2012. Ogre

Piedalījās: I.Holcmane, E.Sparāns,A.Bīriņa,R.Barkāns,

A.Pivars,V.Strēlnieks,Z.Šauva,J.Grīnbergs,V.Valpuski,V.Reneslācis.
Lasīt visu »
Video intervija ar Andri Kivlenieku

Ogrēnietis Andris Kivlenieks pierādījis, ka ir spēcīgs un ļoti progresīvs ziemas orientierists - gan kļūstot par četrkārtēju Latvijas čempionu, gan arī iegūstot augsto 19.vietu 2011.gada Pasaules čempionātā, kas ir līdz šim labākais līdzšinējais Latvijas ziemas orientieristu sasniegtais rezultāts Pasaules čempionāta individuālajās distancēs.

Lasīt visu »
Ogrēnieši izcīna medaļas Latvijas čempionātā

Aizvadītajā nedēļas nogalē vairāk kā 400 sportisti pulcējās Daugavpilī, lai noskaidrotu, kuri ir spēcīgākie ziemas orientieristi vidējā distancē un stafetē. Uz Latvijas čempionātu orientēšanās sportā bija ieradušies arī orientēšanās kluba  "Ogre" pārstāvji, kas citiem sportistiem sastādīja nopietnu konkurenci...

Lasīt visu »
Atpakaļ no LČ Daugavpilī

"Izcils starts izdevās Andriem. Juniors Kivlenieks vinnēja 2x H21 stiprākajā grupā, seniors Kivlenieks H50 3.v., bet mazie-  Sarksņa H12  1.x izcīnīja Latvijas čempiona titulu, Svilāns 1.x startēja H12 grupā un veica distanci patstāvīgi , lai gan viņam tikai 8 gadi.  Arī Kristofers Barkāns veica abas distances- vidējo un stafeti..

Lasīt visu »