Vecāku sapulce

Sapulce Ogres novada sporta centra audzēkņu vecākiem pirmdien, 9. martā pl. 19:30 Oges stadiona sporta hallē.

Latvijas ziemas orientēšanās čempionāts, Smeceres sils

Latvijas Zelta komanda - ogrēnieši Andris un Raivo Kivlenieki, un Nauris Neimanis, izcīnīja zeltu Latvijas čempionātā Madonā orientēšanās uz slēpēm. Andris ir pat 3 kārtīgs čempions - sprintā, vidējā, stafetē. Raivo - sudrabs sprintā. Brāļi Kivlenieki nesen atgriezās no Norvēģijas Pasaules čempionāta un jau paspēja piedalīties 2. Baltijas Militārajās ziemas sporta spēlēs, kur Andris kopā ar Madaru Līdumu uzvarēja sprinta stafetē slēpošanā, bet Raivo pārī ar Laimu Klaužu 4.v. Individuāli 5km slēpojumā 3. un 4.v. Uzvarēja Lietuvas biatlonisti.


Latvijas čempionātā Ogres sporta centra audzēkņi pārliecinoši izrāvās vadībā un to palielināja līdz stafetes beigām par 8 min. apsteidzot gan lietuviešu komandu, gan 2.v. "Kāpa" OK, 3.v. Madonas BJSS/OK Arona.
Arī jaunieši mājās brauca ar medaļām- M18 grupā izcīnīta 2.v. - Andris Sarksņa, Edgars Ustinovs, Valters Reneslācis piekāpās Daugavpils gados vecākiem jauniešiem. M16 grupā Andris Sarksņa izcīnīja divas sudraba medaļas, 1.v. mājinieks Niks Pļaviņš.
Meitenes W16 grupā 3.v.- Ada Vītoliņa un ikšķilietes Katrīna Celeste, Dārta Cielava.
Pirmās sacensības ziemā piedzīvoja Audris Vītoliņš, Roberts Daugerts, Ronalds Aleksāns izcīnot sudraba medaļas stafetē M12 grupā. Viss vēl priekšā.
OK OGRE Senioriem W55 grupā sudrabs Dacei Cebulei, 2 bronzas medaļas Ivetai Holcmanei, stafetē zelts - Ilzei Tāsei un Dacei Cebulei.
Lai arī noķērām pēdējo sniegu, Madonā distances interesantas un čempionāts izdevies. Paldies un sveicam uzvarētājus!

WSOC 2015. Norvēģija, Hammar. Ielaušanās 20-niekā.

Pasaules Elites vīriešu konkurencē Pasaules čempionātā orientēšanās ar slēpēm ( WSOC) Norvēģijā ir augstākais orientieristu sasniegums ziemā Latvijas valsts pastāvēšanas laikā.12.v. Andris Kivlenieks sprintā, 17.v.Raivo Kivlenieks garajā distancē. No junioriem izaugušais Nauris Raize 22.v. vidējā distancē ar kopējo startu. Stafetē 5.vieta - izcīnīta ar pārdzīvojumiem " būt vai nebūt" bronzas medaļai šogad vai pēc 2 gadiem. ŠOREIZ VĒL PERSPEKTĪVĀ. Nākošgad Eiropas čempionāts Austrijā. Cīņa turpinās. WR sarkanā grupa- 20 labākie pēc punktiem vienmēr startē beigās. Šķiet negodīgi, jo līderi startē paši pēdējie un saņem medaļas. Liels slēpošanas ātrums un viens otru "pavelk" līdz. Būtu jāietekmē staptautiskās federācijas nolikums, lai vismaz Eiropas un Pasaules čempionātos visi stiprie 4 norvēģi ,4 zviedri,4 somi,4 krievi netartētu aiz muguras. Kā redzam, mūsu sportisti ir līdzvērtīgi cīnītāji.

Lasīt visu »
Info

Gatavojas Eiropas un Pasaules čempionātiem SKI-O. Andris Kivlenieks un Raivo Kivlenieks startē Pasaules Ranga sacensībās Norvēģijā un Zviedrijā. Norvēģijā - Andrim 9. vieta vidējā distancē, 14. vieta sprintā, Raivo 27. vieta sprintā, vid. noņ. Kopējais dalībnieku skaits 60. Sekojiet SKI-O kalendāram., Zviedrijā sacensības vēl būs.

Treniņi no 11. gadu vecuma Ogrē  22.,23.,29.,30. decembrī pl. 11. no Basketbola skolas ar kartēm. Ja nebūsiet sūtiet īsziņas laicīgi. Iveta.

Info

Sveicu ar sezonas noslēgumu novēlu izturību 2015. gagā un atkalatgriešanos "pazudušajiem" biedriem gan sacensībās, gan kluba pasākumos. Lūdzu interesēties pie manis par 2015.gada kalendāra saņemšanu.

Nākošais KOPĪGAIS pasākums 19. decembris pl.16.00 "PIPARKŪKU PĀRGĀJIENS" pa Zilajiem kalniem (daži jauni objekti dabas parkā) no basketbola skolas. Līdz jāņem sveces, brīnumsveces, LIELA PIPARKŪKA un, ja ir sniegs, plēves maisi vai ābolīši, lai varam vizināties no kalniem, piemērots apģērbs un JAUTRS noskaņojums.

Iveta Holcmane

Sezonas noslēguma pasākums

5. decembrī sezonas noslēguma pasākums Jaunogres tenisa kortā
16:00 pāru stafete kluba biedriem un vecākiem, 18:00 pirts, 19:00 apbalvošana
Līdzi groziņš, bildes, stāsti, medaļas un kausi no 2014. gada sezonas
Pasākuma maksa kluba biedriem 3 EUR

 

Lāčplēša kauss 2014 - Rezultāti

Rezultāti - Posmu laiki - Foto (E. Sparāns)

P.S. Grupām ar izkliedi, spliti pārveidoti, lai grupas ietvaros tiktu veikts viens un tas pats izkliedes variants.