WSOC 2015. Norvēģija, Hammar. Ielaušanās 20-niekā.

Pasaules Elites vīriešu konkurencē Pasaules čempionātā orientēšanās ar slēpēm ( WSOC) Norvēģijā ir augstākais orientieristu sasniegums ziemā Latvijas valsts pastāvēšanas laikā.12.v. Andris Kivlenieks sprintā, 17.v.Raivo Kivlenieks garajā distancē. No junioriem izaugušais Nauris Raize 22.v. vidējā distancē ar kopējo startu. Stafetē 5.vieta - izcīnīta ar pārdzīvojumiem " būt vai nebūt" bronzas medaļai šogad vai pēc 2 gadiem. ŠOREIZ VĒL PERSPEKTĪVĀ. Nākošgad Eiropas čempionāts Austrijā. Cīņa turpinās. WR sarkanā grupa- 20 labākie pēc punktiem vienmēr startē beigās. Šķiet negodīgi, jo līderi startē paši pēdējie un saņem medaļas. Liels slēpošanas ātrums un viens otru "pavelk" līdz. Būtu jāietekmē staptautiskās federācijas nolikums, lai vismaz Eiropas un Pasaules čempionātos visi stiprie 4 norvēģi ,4 zviedri,4 somi,4 krievi netartētu aiz muguras. Kā redzam, mūsu sportisti ir līdzvērtīgi cīnītāji.

Lasīt visu »
Info

Gatavojas Eiropas un Pasaules čempionātiem SKI-O. Andris Kivlenieks un Raivo Kivlenieks startē Pasaules Ranga sacensībās Norvēģijā un Zviedrijā. Norvēģijā - Andrim 9. vieta vidējā distancē, 14. vieta sprintā, Raivo 27. vieta sprintā, vid. noņ. Kopējais dalībnieku skaits 60. Sekojiet SKI-O kalendāram., Zviedrijā sacensības vēl būs.

Treniņi no 11. gadu vecuma Ogrē  22.,23.,29.,30. decembrī pl. 11. no Basketbola skolas ar kartēm. Ja nebūsiet sūtiet īsziņas laicīgi. Iveta.

Info

Sveicu ar sezonas noslēgumu novēlu izturību 2015. gagā un atkalatgriešanos "pazudušajiem" biedriem gan sacensībās, gan kluba pasākumos. Lūdzu interesēties pie manis par 2015.gada kalendāra saņemšanu.

Nākošais KOPĪGAIS pasākums 19. decembris pl.16.00 "PIPARKŪKU PĀRGĀJIENS" pa Zilajiem kalniem (daži jauni objekti dabas parkā) no basketbola skolas. Līdz jāņem sveces, brīnumsveces, LIELA PIPARKŪKA un, ja ir sniegs, plēves maisi vai ābolīši, lai varam vizināties no kalniem, piemērots apģērbs un JAUTRS noskaņojums.

Iveta Holcmane

Sezonas noslēguma pasākums

5. decembrī sezonas noslēguma pasākums Jaunogres tenisa kortā
16:00 pāru stafete kluba biedriem un vecākiem, 18:00 pirts, 19:00 apbalvošana
Līdzi groziņš, bildes, stāsti, medaļas un kausi no 2014. gada sezonas
Pasākuma maksa kluba biedriem 3 EUR

 

Lāčplēša kauss 2014 - Rezultāti

Rezultāti - Posmu laiki - Foto (E. Sparāns)

P.S. Grupām ar izkliedi, spliti pārveidoti, lai grupas ietvaros tiktu veikts viens un tas pats izkliedes variants.

 

Lāčplēša kauss 2014 - Starta Protokols

Starta protokols

Lāčplēša kauss 2014 - Info

Nolikums papildināts ar distaču garumiem un info par karti.
Ierašanās līdz 18.30 sacensību centrā - Ogres ģimnāzijas stadions

Online pieteikšanās līdz 9. novembra 12.00