Video intervija ar Andri Kivlenieku

Ogrēnietis Andris Kivlenieks pierādījis, ka ir spēcīgs un ļoti progresīvs ziemas orientierists - gan kļūstot par četrkārtēju Latvijas čempionu, gan arī iegūstot augsto 19.vietu 2011.gada Pasaules čempionātā, kas ir līdz šim labākais līdzšinējais Latvijas ziemas orientieristu sasniegtais rezultāts Pasaules čempionāta individuālajās distancēs.

Lasīt visu »
Ogrēnieši izcīna medaļas Latvijas čempionātā

Aizvadītajā nedēļas nogalē vairāk kā 400 sportisti pulcējās Daugavpilī, lai noskaidrotu, kuri ir spēcīgākie ziemas orientieristi vidējā distancē un stafetē. Uz Latvijas čempionātu orientēšanās sportā bija ieradušies arī orientēšanās kluba  "Ogre" pārstāvji, kas citiem sportistiem sastādīja nopietnu konkurenci...

Lasīt visu »
Atpakaļ no LČ Daugavpilī

"Izcils starts izdevās Andriem. Juniors Kivlenieks vinnēja 2x H21 stiprākajā grupā, seniors Kivlenieks H50 3.v., bet mazie-  Sarksņa H12  1.x izcīnīja Latvijas čempiona titulu, Svilāns 1.x startēja H12 grupā un veica distanci patstāvīgi , lai gan viņam tikai 8 gadi.  Arī Kristofers Barkāns veica abas distances- vidējo un stafeti..

Lasīt visu »
Aizvadīts Ogres novada ziemas orientēšanās sprints

Saulainajā, taču mazliet vēsajā svētdienā aptuveni četrdesmit ziemas orientieristi pulcējās Ogres Zilajos kalnos, lai piedalītos Ogres novada ziemas orientēšanās sprintā.

Lasīt visu »
Nauris Neimanis stāsta par JWOC

Uz Norvēģiju devos ar domu tikt trīsdesmitniekā visās distancēs, taču galvenais mērķis bija sešinieks stafetē. Mērķus līdz galam neizdevās īstenot, tomēr tika ievērojami uzlabots sniegums, salīdzinot ar pagājušā gada JWOC Rumānijā, kad mani vajāja veselības problēmas", stāsta Nauris Neimanis, kas Latviju pirms divām nedēļām pārstāvēja...

Lasīt visu »

Andris Kivlenieks - dubultčempions - sprintā 3,5km - 13KP un garajā distancē. 19,8 km-31KP. Sprintā vienāds laiks ar Tomu Veitu, bet Andris startēja agrāk. Garajā, 1.apļa beigās salauzta slēpe, maiņa un veikta distance, kā arī Latvijas čempionāta zelta medaļa V21E grupā.

Lasīt visu »
Renārs Roze Florences maratonā finišē 12

28.novembrī vienā no Itālijas skaistākajām pilsētām- Florencē jau 27.gadu pēc kārtas norisinājās tradicionālais Florences maratons, kurā piedalījās trīs Latvijas pārstāvji- tai skaitā arī ilggadējais orientierists Renārs Roze no Ogres.

Lasīt visu »