Ģirts
2020. gada 16. septembris, 15:30:39
Cikos ir izbraukšana no stadiona uz Ņegu?
Kārlis
2019. gada 1. aprīlis, 20:51:17
Sveiciens jaunajā sezonā! Vai pirmais poms ir tikai pa pilsētu, vai arī pa mežiem?
Marita
2018. gada 16. maijs, 22:18:56
Šodienas Tomes Reljefs bija tiešām labs. Lai arī tikko skriets šajā kartē Daugavas stafetēs, šoreiz pilnīgi savādāks plānojums. Priekšpēdējais punkts ar krauju un pļavas smaržu! Prieks!
Jānis Tamužs
2018. gada 6. maijs, 09:40:48
Mazais ērglis ir nolaidies. Visi orientieristi ir aicināti piedalīties Ozona čempionātā, kas norisināsies nākamajā nedēļas nogalē. Sestdien - individuālā distance unikālajā Skaistkalnes karsta kritalu apvidū ar sacensību centru Latvijas un Lietuvas robežupes Mēmeles krastā, bet svētdien - stafete Sūnupēs. Sastadot komandas, atceraties, ka pēdējais etaps šoreiz īsāks par pirmajiem diviem! www.ozonsok.lv
Andris M
2017. gada 12. augusts, 13:56:28
Principā piekrītu domai par apbalvošanas atbilstības nolikumam vajadzību. Tomēr ne velti iepriekš rakstīju, ka man tomēr gribas skaidri nodalīt sacensaības daļu no pasākuma (ar visu apkārtējo servisu) daļas. Un primārā ir sacensības daļa. Pārējais ir serviss. kas var sabojāt vai uzlabot noskaņojumu, bet neizmaina sacensību. Tomēr skaidri piekrī'tu - ja neesi pārliecināts, ka darīsi ko labu, nolikumā to nesoli. Atstāj kā iespēju, 'pārsteiguma balvu" vai vienkārši kā "labo darbu". Ja mani kas tomēr pārsteidz, tas ir ka arī pēc šīs vairāku dienu ilgumā šeit esošajām būtībā protestam līdzīgajām (tie noteikti nevar būt protesti to formālajā nozīmē!!) domām organizatori nav atļāvušies bilst nevienu vārdu par savu viedokli. Un laikam tam būtu jābūt godājamās Ivetas paustajam viedoklim, jo viņa ir vienīgā publiski minētā personā saistībā ar šo pasākumu... Katrā ziņā - vēlreiz paldies par jaunu zīmi LV Rogaininga kalendārā. Nākamgad centīšos pamēģināt arī pats...
Ari dalībnieks
2017. gada 10. augusts, 10:01:14
Piekrītu Andrim M. par to, ka mazos mačos diploms...var nebūt, lai gan tas jau nav dārgākais. Bet, ja nolikumā tas ir ierakstīts, kā arī pārsteiguma balva, tad tam ir jābūt, tā pat kā atbilstoši nolikumam vērtēšanai. Kaut vai tās pašas karamales varēja būt, nav jau runa par to - kas tas ir. Par mačiem - PALDIES, izkustēties varēja!
Andris M
2017. gada 9. augusts, 23:47:37
Šoreiz sacensībās nepiedalījos. Tāpēc tik dažas domas vēl. Ne tieši saistītas ar konkrēto pasākumu. Bet - arī. 1) Rogainings pirmkārt ir sacensības. Ar citiem un arī ar sevi. Un, kā jau sacensībās, tajā pēc būtības ir svarīgi tikai daži punkti - visiem vieni apstākļi, pareizi paņemts laiks, pareizi nolikti punkti, korekta karte, strādājoša atzīmēšanās iekārta. No šī visa, cik saprotu - ir bijuši iebildumi tikai pret karti - un arī ne pret tās precizitāti, bet poligrāfisko kvalitāti. Bet - ne orgi to drukāja. Nākamreiz viņi vienkārši izvēlēsies citu drukas māju vai pasūtīs citu materiālu. Kļūda pēc būtības šeit ir tikai viena - rezultātu tabula - tās atbilstība nolikumam. Un tas patiešām ir vērtējams kā orgu kļūda (varbūt nezināšana, varbūt - paviršība). 2) Viss pārējais sacensībās ir serviss. Kas pasākumu padara pievilcīgāku vai mazāk pievilcīgu. Pa manam - diplomu šādos rekreatīvos īsdistances mačos var nebūt vispār - lielākā balva jau saņemta - iespēja aizrautīgi pavadīt brīvo laiku sagatavotā mežā. Bet tirgus apstākļos, lai konkurētu par dalībniekiem ar citām sacensībām un pasākumiem, orgiem pie šī patiešām būtu vērts piedomāt- kā to dara, piemēram visai sekmīgi visai komerciālu pasākumu orgi, piemēram - x-race, kuru Olaines pasākums visai tieši konkurēja ar Ogri; 3) dalībnieku attieksme pret apbalvošanu - tas jau nav nekas jauns, ka lielā masa apbalvošanu nesagaida. Dažādu iemeslu dēļ. Vienkārši sacensībās ar mazāku dalībnieku skaitu tas ir uzkrītošāk. Tas pats X-race ar to "cīnās" līdzīgi kā Kāpa to dara jau desmitgadēm - rīko klātienes loteriju - varbūt pat ar kulmināciju apbalvošanas beigās. Tādi nu mēs dalībnieki esam - brīvprātīgi atbraucam uz maču un brīvprātīgi aizmūkam no beigām... Un nobeigumā - vienalga tas ir lieliski, ka vēl kāda orgu grupa sadūšojusies un šādu lielu pasākumu mēģinājusi sarīkot. Nākamais būs vēl labāks!
Dalībniece
2017. gada 9. augusts, 14:44:05
Tādēļ jau arī tika iedoti diplomi, kurus katrs pats var aizpildīt - ierakstīt tādu vietu, kāda katram šķiet izcīnījusies!! :) :) :) Bet, ja nopietni - paldies organizatoriem par iespēju jauki pavadīt svētdienu. Pasākums bija un katrs varēja censties īstenot savus svētdienas mērķus. Necentīšos turpināt diskusiju par vietu sadalījumu un, jo, cik saprotu, otrā un trešā vieta ne ar ko neatšķīrās no piektās vai septītās. Skumji. Man mazuma piegaršu radīja ierobežotā kontrolpunktu izvēles iespēja. Vienā vai otrā virzienā ejot, principā visi gāja vienu maršrutu, nemaz nerunājot par tiem, kuriem pasākums jau bija beidzies īsi pēc trijām stundām. :( Identu pie rokas piesienamās aproces.. Vai visi komandu dalībnīki godprātīgi apmeklēja kontrolpunktus, jebšu tikai katru otro? Tas lai paliek uz katra paša sirdsapziņas. :) Par ūdensizturīgo karti es arī nebiju priecīga - tā kā es Ogri nepārzinu, tad locīšanas vietās ielas bija pazudušas un šur tur nācās "uz dullo" doties vēlamajā virzienā.. :( Pārsteidz mistiskais starts un vēl mistiskāka apbalvošana! Likās ļoti dīvaini, ka uz apbalvošanu tika ik pa brīdim izsaukti izredzētie apbalvojamie. Pārējie, ja vēlas var atnākt pēc tukšajiem diplomiem un, kuri nedabūja uzlīmes un karameli, var dabūt arī tos, JA VĒL, PROTAMS, IR PALIKUŠI. :( Neticu, ka visiem pēc finiša bija tik ļoti jāsteidzas prom, ka nevarēja pagaidīt, kamēr ieraksta diplomos vietas un vārdus. Domāju, ka dalībnieki , kuri 50+ un 60+ gados spēj uzrādīt krietni labāku rezultātu par vairumu 20-30 gadnieku, noskrienot četrās stundas vairāk kā 30 km (Visu cieņu!) :), bija pelnūjuši tikt apbalvoti visu citu dalībnieku aplausiem skanot, ne tikai pāris plaukstām. Un bija jau arī komanda 70+, kuri droši vien kā vienīgie tika apbalvoti jau ieskrienot finišā Bēdīgi. Pirmajām vietām balva, otrajām un trešajām - PĀRSTEIGUMS!! :) :) Man ik vienas sacensības liekas kā svētki, kur visi līdzīgi domājošie pulcējas un svin kāda uzvaru. Bet kā jau iepriekš Dalībnieks minēja - tās jau ir tikai nianses... Paldies par saulaino dienu! :)
Andris M
2017. gada 8. augusts, 12:13:51
Patiesībā, pēc rezultātu tabulas, saskaņā ar sacensību nolikumu, Jums, Sanitas komanda, patiešām pienākas tikai 4.vieta savā WO grupā, kur vietas piešķirtos šādī: . 1. - Jūrai, (1. vieta arī Wv grupā) 2.- Ozonam, 3.- Bebrenēm (arī 1. v. WSV grupā, 2.- WV grupā), 4.- Kanyei., 5 - Ingas... Utt. Bet ok, Ja sacensību tiesneši šādi lēmuši un protestu nav - ne kādam no ārpuses mainīt oficiālo rezultātu tabulu - to jādara tiesnešiem. Es tik norādīju uz sacensību publicētās rezultātu tabulas neatbilstību nolikumam un rogaininga noteikumu idejai. Arī Olainē un Rīgas rogainingā (kādreiz arī Magnēta TR tā bija, bet nu jau gadus vairs nav) piekopj līdzīgu vērtēšanas pieeju. Kas savā būtībā ir nepareiza un loģikai pretim runājoša - vecākā grupa automātski iekļaujas atvērtākā (jaunākā grupā) - un distance taču viesiem viena. Tomēr x-race ļauži vismaz nolikumā skaidri pasaka, ka vērtēs ne pēc noteikumiem. Kropli vērtēs - kaut kādi (manā ieskatā - ne ļoti gudri un pamatoti) apsvēŗumi viņiem tur ir, tomēr vērtēs atbilstīgi iepriekš izsludinātām novirzēm no noteikumiem un līdz ar to LOF noteikumus un sacensību nolikumu nepārkāpj.
Sanita
2017. gada 8. augusts, 11:41:39
Par rezultātiem - jā, kas tāds nav pieredzēts. Nejauši tik uzzināju, ka esam ar savām meitenēm 2.vietā - pasākuma dienā mūs nosauca kā 4. Redzu, ka tagad tikai kavējuma punkti citām komandām noņemti un, acīmredzot, vēl citas izmaiņas ir. Prieks, ka esam trīniekā, bet garša nedaudz nozagta....